Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895–1975)
“Sonniger Wintertag”, signiert WILHELM KAUFMANN, rücks. auf altem Etikett betitelt, Öl auf Karton, 52 x 71 cm, gerahmt
Provenienz:
Galerie Franz Schauer, Krems, Kunst und Antiquitätenmesse, Hofburg Wien, 2002
Privatsammlung Salzburg
Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at
21.12.2023 - 17:55
- Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895–1975)
Provenienz:
Privatsammlung Salzburg
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Datum: | 21.12.2023 - 17:55 |
Prohlídka: | 16.12. - 21.12.2023 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-