Otto Luhde *
(Wien 1874–1957 Krems)
Dürnstein in der Wachau, signiert OTTO LUHDE, Öl auf Hartfaserplatte, 46 x 68 cm, gerahmt
Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at
21.12.2023 - 17:56
EUR 2.800,- do EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Otto Luhde *
(Wien 1874–1957 Krems)
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Datum: | 21.12.2023 - 17:56 |
Prohlídka: | 16.12. - 21.12.2023 |