Ernst Huber *
(Wien 1895–1960)
Dorf im Schnee, signiert E. HUBER, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt
Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at
21.12.2023 - 18:00
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Ernst Huber *
(Wien 1895–1960)
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Datum: | 21.12.2023 - 18:00 |
Prohlídka: | 16.12. - 21.12.2023 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: