Altschliffbrillant/Altschliff diamantdamenring
Gold 580, österreichische Amts punzierung Fuchskopf 1872-1922zus. ca. 0,90 ct, RW 56, 4,2 g øG4
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
15.01.2024 - 15:07
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 15.01.2024 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |