Künstler Ende 20. Jhdt.,
Hauptplatz/Sporgasse Graz, handsigniert, datiert Zauderka. E.1991/99, 2 Aquarelle auf Papier, Bildausschnitte 29,5 x 22/ 31 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
15.01.2024 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Künstler Ende 20. Jhdt.,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 15.01.2024 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |