Fritz Paplham
(Klosterneuburg 1888-1958 Wien, österr. Fotograf und Landschaftsmaler) "Heiligenblut", handsigniert Fritz Paplham, Öl auf Leinwand, 59,5 x 42,5 cm, Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
15.01.2024 - 15:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Paplham
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 15.01.2024 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |