Franz Horst
(Wien 1862-1950 Klosterneuburg), sommerliche Landschaft, rückseitig betitelt "Kriztendorf mit Bisamberg", signiert "Franz Horst", Öl auf Leinwand ca. 35,5 x 46,5 cm, gerahmt
02.01.2024 - 10:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Horst
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2024 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |