Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) rückseitig betitelt "Schwallenbach - Wachau" handsigniert P. Unbereit, Öl auf Karton, Bildausschnitt 25,5 x 19,5 cm, gerahmt, abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.01.2024 - 15:29
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Paul Unbereit
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.01.2024 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: