Brunhilde Stübinger-Kochauf
(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) Blühender Kaktus, handsigniert B. Stübinger-K, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 29,5 x 25 cm, Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.01.2024 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brunhilde Stübinger-Kochauf
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.01.2024 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |