Brunhilde Stübinger-Kochauf
(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) Bunter Blumenstrauß, handsigniert B. Stübinger-K, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 32 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.01.2024 - 15:33
- Dosažená cena: **
EUR 420,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brunhilde Stübinger-Kochauf
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.01.2024 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Graz |