Eduard Sander*
Wien 1889-1974 6 Aquarelle "Blumen", Formate ca. 18 x 13 cm und 23 x 17 cm, signiert, datiert, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
31.01.2024 - 14:48
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Eduard Sander*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.01.2024 - 14:48 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |