Čís. položky 196-015615/0014

Ernst Huber*

Wien 1896-1960, Monotypie, "Spaziergang im Park", links unten monogrammiert: E. H., Blattgröße ca. 29,3 x 28,3 cm, rückseitig Inventarnummern, Provenienz: Nachlass Ernst Huber, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

31.01.2024 - 14:44

Vyvolávací cena:

Ernst Huber*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 31.01.2024 - 14:44
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online