Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), betitelt "WÄCHST NOCH", signiert "Koechl", Mischtechnik auf Papier, ca. 46 x 36 cm, verglast, gerahmt
15.01.2024 - 10:16
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.01.2024 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |