Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), betitelt "Lackinger Hof", signiert und datiert "E. Huber (19)22", Aquarell auf Papier, ca. 29,5 x 37 cm, verglast, gerahmt
15.01.2024 - 10:28
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.01.2024 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-