Otto Neustädtl *
(Wien 1878-1962), Kuhweide", signiert und datiert " Otto Neustaedtl 1933", Öl auf Holz, ca. 60 x 79,5 cm, gerahmt
15.01.2024 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 420,-
Otto Neustädtl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.01.2024 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |