Künstler um 1910
, betitelt und datiert "Rattenberg Tirol 1909", signiert "Schallenbach", Gouache auf Papier, ca. 39 x 26,5 vm, verglast, gerahmt
15.01.2024 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Künstler um 1910
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.01.2024 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |