Brillantring
Gold/Weißgold 750, zus. ca. 0,10 dt, RW 48,5, drehbarer Weißgoldreif, Breite ca. 8,5 mm, 13,1 g, 1 Brillant beschädigtøG13
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
23.01.2024 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Brillantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty & Hodinky |
Datum: | 23.01.2024 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |