Kulturperlen Anstecknadel
Gold 580, ein Altschliffdiamant, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,2 g, Metallschubsicherung, Etuiøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
12.12.2016 - 15:49
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Kulturperlen Anstecknadel
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 12.12.2016 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.12. - 12.12.2016 |