Damenring
Weißgold 585, rhodiniert, farblose Imitationssteine, Ringkopfbreite ca. 14 mm, RW 54, 2,4 g, Gebrauchsspuren øg2
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
18.01.2024 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 18.01.2024 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Kulturperlen-Schmuckgarnitur
- Franz Köck *
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 5)",
- Altschliffbrillantsolitärring