Opal Brillant Damenring
Gold 750, ein Brillant, ein Opal, RW 56, 4 g, TragespurenøG3
12.12.2016 - 16:14
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Opal Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 12.12.2016 - 16:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.12. - 12.12.2016 |