Paul Elsenwenger
(Goisern 1875-1950) Landschaftsausschnitt, signiert: P. Elsenwenger, datiert: 1924, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 12,7 x 17,3 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.01.2024 - 15:40
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Elsenwenger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.01.2024 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena: