Künstler 20. Jahrhundert
Bauerntanz, unsigniert, Öl auf Holzplatte, 80 x 110 cm gerahmt, Rahmen verzogen Abholungsort 8051
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
12.02.2024 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Künstler 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Nábytek, interiér a technologie |
Datum: | 12.02.2024 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |