Massive Armspange
Gold 585, zwei tropfenförmige Enden, ovale Form, 37,2 gøG37
Expert: Alexander Olajos
Alexander Olajos
01/470 68 03
waehring@dorotheum.at
01.02.2024 - 11:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Massive Armspange
Expert: Alexander Olajos
Alexander Olajos
01/470 68 03
waehring@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.02.2024 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Hans Makart - Jardiniere,
- Istoriato Tazza,
- Altschliffbrillant Anstecknadel
- Gummikettenbagger "Volvo ECR88" mit Powertilt und Planierschild,