Hans Enzinger *
(Krummnußbaum 1889-1972 Baden), K u. K Militärszene, signiert "Hans Enzinger", Öl auf Sperrholz, ca. 8,5 x 12 cm, gerahmt
29.01.2024 - 10:37
- Vyvolávací cena:
Hans Enzinger *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 29.01.2024 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |