Otto Neustädtl *
(Wien 1878-1962), Kuhweide", signiert und datiert " Otto Neustaedtl 1933", Öl auf Holz, ca. 60 x 79,5 cm, gerahmt
29.01.2024 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Otto Neustädtl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 29.01.2024 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |