Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), betitelt "Lackinger Hof", signiert und datiert "E. Huber (19)22", Aquarell auf Papier, ca. 29,5 x 37 cm, verglast, gerahmt
29.01.2024 - 10:34
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 29.01.2024 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Ofenkachel "Rehkitz", wohl Schleiss Keramik Gmunden
Vyvolávací cena:
EUR 80,-