1 - Röhren Batterieempfänger
offensichtlich Lehrmodell, offenes Gehäuse ohne Röhre, ungeprüft, Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
29.01.2024 - 11:04
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
1 - Röhren Batterieempfänger
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 29.01.2024 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |