Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Cros de Cagnes, signiert: E. Huber, datiert: 20. Juli 1929, betitelt, Aquarell und Gouache auf Papier, ca. 48 x 60,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2024 - 15:23
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.02.2024 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-