Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Plakat: Arnulf Rainer, handsigniert: A Rainer, bezeichnet: Irgendetwas Lustiges, Landesmuseum Oldenburg, 1996, Offsetdruck auf Papier, ca. 84 x 55 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2024 - 15:48
- Vyvolávací cena:
Arnulf Rainer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.02.2024 - 15:48 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: