Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Max Gangl, datiert 99, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 69 x 48,5 cm, gerahmt, Plexiglas
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2024 - 10:58
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2024 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Damenring ca.0,40 ct
- 12 Messerbänke in Gestalt von Dackeln,
- * - Österr. - Kl. Partie Neudrucke,