Brillantring
Gold 585, tlw. rhodiniert, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, ausgefallenes Design, RW55, Ringschiene mit Tragespuren, 5,3 gøg5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.02.2024 - 10:02
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2024 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |