Carl Goebel
, (Wien 1824-1899), stolzer Hirte mit Flöte, signiert "Goebel", Aquarell auf Papier, ca. 55,5 x 40 cm, verglast, gerahmt, etwas stockfleckig
12.02.2024 - 10:38
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Carl Goebel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 12.02.2024 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |