Brillantanhänger
Gold/Weißgold/Rosegold 750, Brillanten zus.0,35 ct,(grav.) 5,7 gøg6
22.02.2024 - 10:51
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantanhänger
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 22.02.2024 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 15.02. - 22.02.2024 |
Položky z jiných aukcí
- Barocke Holzskulptur, bezeichnet S. Martin, Alpenländisch um 1800
- Fritz Aigner *
- Wiking Auto Modelle 1:87, ca.180 Stk.,
- Vase, im Stil von Wilhelm Kralik Sohn, Eleonorenhain, um 1930