Brillant-Solitär ca. 0,25 ct
Gold 580, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW 60, 6,8 g øG7
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
11.03.2024 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Brillant-Solitär ca. 0,25 ct
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2024 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |