Künstler Ende 20. Jhdt.,
Ohne Titel, handsigniert, datiert Janesch 91, Öl/Mischtechnik auf Leinwand, 65 x 80 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.03.2024 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Künstler Ende 20. Jhdt.,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.03.2024 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |