Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Kurpark Mergentheim, signiert: E. Hofmann-Linz, datiert: (19)70, rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 54,5 x 71 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.02.2024 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Egon Hofmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.02.2024 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: