Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Straße in Paris, rückseitig Nachlassstempel: Augustiner, Aquarell und Deckweiß auf bräunlichem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 19 x 21,7 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.02.2024 - 15:15
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.02.2024 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena: