Hans Frank der Jüngere *
(Wien 1925-2018 Zell am Moos) Stillleben, signiert: Hans Frank D. J., datiert: 1959, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 64 x 55,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.02.2024 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Hans Frank der Jüngere *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.02.2024 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,-