Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Ohne Titel, signiert: Hammerstiel, datiert: 2002, Graphitstift auf elfenbeinfarbenem Papier, ca. 30,6 x 43 cm
Provenienz: Galerie Georg van Almsick, Gronau-Epe; Deutschland
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.02.2024 - 15:42
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.02.2024 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: