Altschliffdiamantring zus. ca. 0,30 ct
Gold 580, Saphir ca. 0,25 ct, RW 60, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,5 gøx
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
06.03.2024 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.03.2024 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.02. - 6.03.2024 |