Brillant/Diamant Damenring
Weißgold 585, vergoldet, Brillanten und Diamanten im SwissCut, zus. ca. 0,20 ct, geschwungene Fasson, RW 60, max. Ringbreite ca. 10 mm, 4,8 gøg5
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
22.02.2024 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillant/Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 22.02.2024 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |