Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950-2020 Maria Anzbach) ohne Titel,(Dorfhaus im Unterengadin), signiert "K. Goldammer (19)81, Radierung in Farbe, Nummer IX von XV nummerierten Exemplaren, Druckplattengröße ca. 29,5 x 23 cm, verglast, gerahmt
26.02.2024 - 10:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.02.2024 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: