Brillantring
Gold 585, tlw. rhodiniert, Brillant 0,45 ct (grav.), RW 55, 4,4 gøG4 Tragespuren
Expert: Fanni Gabriella Safrany
Fanni Gabriella Safrany
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
29.02.2024 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Fanni Gabriella Safrany
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.02.2024 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |