.gestempelt - Toskana Nr. 3x (2 Soldi braunrot) re. eng- bis lupenrandig sonst vollrandig,
sign. Pfenninger, entwertet mit Diamantrautenstpl., sehr schönes Stück Mi. 5000.- F
Expert: Adolf Kovar
Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
01.04.2024 - 00:00
- Dosažená cena: **
EUR 279,-
- Cena:
EUR 279,-
Expert: Adolf Kovar
Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitZnámky a pohlednice | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 01.04.2024 - 00:00 |