Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950-2020 Maria Anzbach)"Der schiefe Turm von Pisa", signiert Goldammer, Farblithografie, mit E. A. beschriftet, Blattformat 65 x 50 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2024 - 10:54
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2024 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: