Christian Gasser *
(Villach 1962 geb.) "L. A.", Farbfotografie, Ausschnitt 33 x 48,5 cm, am Passepartout signiert Gasser, datiert 01, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2024 - 10:59
- Vyvolávací cena:
Christian Gasser *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2024 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |