Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Blumenstück", signiert W Loisel, Öl auf Platte, 27 x 21 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2024 - 10:47
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2024 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-