Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) "Landschaft", signiert Korab, datiert 94, Farblithografie, Nr.72/150, Steingröße 38 x 49 cm, ohne Rahmen, auf Passepartout fixiert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2024 - 11:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2024 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.800,-
Položky z jiných aukcí
- Farbstein Armspange
- Brillantanhänger "Lebensbaum"an Ankerhalskette (2)
- Igo Pötsch *