Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) L'elefante bianco, signiert unten rechts, Farbserigrafie, Auflagenr. 86/150, Blattformat ca. 100 x 70 cm, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.12.2016 - 15:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 15:08 |
Prohlídka: | 02.12. - 07.12.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: