Rudolf Preuss *
(Wien 1879-1961 Innsbruck) Mariastein - Tirol, signiert und bezeichnet unten links: R. Preuss, für die Tiroler Heimatblätter 1928, Feder, Tusche auf Papier, ca. 22 x 27 cm Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.12.2016 - 16:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Preuss *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 16:03 |
Prohlídka: | 02.12. - 07.12.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)